Jak powiększyć oczy?

makijaz„Od lat mam problemy z doborem stroju, makijażu,, a przede wszystkim fryzury. Mam włosy półdługie, suche i śniadą cerę ze skłonnością do pękania naczynek krwionośnych. Jestem pielęgniarką.”

Makijaż oka: ciemny cień kładziesz w zewnętrznych kącikach oczu i „ciągniesz” go do góry. Na wysokości tęczówki powinnaś nałożyć jasny cień i rozprowadzić go aż do wewnętrznego kącika oka.
Przy głęboko osadzonych oczach bardzo ważne jest dokładne wytuszowanie rzęs. Najpierw powinno się je pokryć warstwą pudru sypkiego. Następnie jednym pociągnięciem malujemy górną stronę rzęs. Dopiero teraz możemy dokładnie malować rzęsy od dołu (od nasady po końce) wywijając je na zewnątrz.
Lekko wycieniowane włosy łagodnie opadające na szyję. Przedziałek powinnaś zdecydowanie nosić z boku. Twój kolor włosów bardzo nam się podoba i nie powinnaś go zmieniać. Nie zapominaj o odżywce po każdym myciu.
Musisz zapuścić włosy tak, żeby można je było ścieniować. Grzywka powinna być zdecydowanie dłuższa. Teraz zajmijmy się makijażem. Przede wszystkim trzeba wykonać go etap po etapie, bardzo dokładnie. Zaczynamy od podkładu, W Twoim przypadku powinien być on dość kryjący. Kolor podkładu dobierasz w perfumerii, nakładając próbkę podkładu na nie umalowaną twarz (na żuchwę). Kup ten kolor, który jest najmniej widoczny Podkład nakłada się wilgotną gąbką. Następnie korektor, o ton jaśniejszym należy położyć pod oczy; w kąciki oczu i na powieki Całą twarz pudrujesz (sypkim pudrem o lekkim zabarwieniu). Teraz można położyć na kości policzkowe róż w ciepłym, zalotnym kolorze. Unikaj perłowych pomadek.