poniedziałek, 1 grudnia 2014

FABRYKA MARZEŃ (odc. 1)

Ja nie mam nic,
Ty nie masz nic,
Ona nie ma nic,
czyli mamy akurat tyle, żeby otworzyć Fabrykę, naszą Fabrykę Marzeń. Pamiętacie te słowa? Już ich kiedyś użyłam w poście "Mama (z) pełną piersią!" No i startujemy z pierwszym projektem. Blog to wstęp do tego co chcemy zbudować, bo chcemy stworzyć imperium :-))) to chęć zebrania odpowiedniej społeczności, która będzie się pozytywnie wspierać i nakręcać do działania. Jeżeli okaże się, że jest wiele osób, które będą chciały w tej grupie działać, to kolejnym ruchem będzie portal o nazwie singielmama.eu. Póki co adres ten odsyła na ten blog, ale w każdej chwili możemy to zmienić, oceniając realnie nasze siły i możliwości stawiamy na pierwszy kwartał przyszłego roku - ufff.... ależ to patetycznie zabrzmiało.
Chciałam powiedzieć, że należy marzyć i wierzyć, że się coś uda. Do pisania bloga usiadłam z ogromnym strachem, że nie potrafię, że to nie dla mnie. Okazało się, że z dnia na dzień mam coraz większą ochotę na to by się dzielić swoimi przemyśleniami, zdarzeniami dnia powszedniego. Poszłam za ciosem, zarezerwowałam domenę. Poznałam niesamowite Mamy Singielki i tak oto wspólnie z @agitacją chcemy stworzyć miejsce dla takich jak my: zakręconych, którzy samotnie wychowują swoje pociechy, nie zamykają się na zmiany, szukają dla siebie kreatywnej pracy, wyzwań. Zapraszamy również tych którzy nam kibicują. Niech nasza Społeczność rośnie w siłę. Niech będzie to miejscem spotkań, rozmów, wspierania. No cóż powiem tak: spotkajmy się na FB :-))) jeżeli tylko macie na to ochotę to kliknijcie Lubię to! Oto nasz profil na Facebook'u.
Mam nadzieję, że na początku będziecie dla nas łaskawi, zdobywamy nasze pierwsze szlify, uczymy się nowej roli Moderatora. Czekamy na wszelkie opinie i wskazówki od Was.

Jeżeli jesteś rodzicem singlem i prowadzisz bloga, podeślij nam link, chętnie go zamieścimy na naszym profilu. Jeżeli wśród znajomych macie osoby, które warto do nas zaprosić, to to zróbcie.
No i żeby nie było, nienawidzimy hejtowania, zatem nie dziwcie się, że komentarze o treści wskazującej na hejt będą kasowane. Lubimy za to konstruktywną krytykę i na taką liczymy.

Teraz kilka słów o @agitacji, o niej wspominałam już  na blogu (szukajcie wpisu TOWAR WYBRAKOWANY). Dokonało się, @agitacja wróciła do pisania bloga, pierwsze koty za płoty i takim to sposobem zapraszam na jej blog o nazwie PIELUCHY I SZPILKI. Po kilku miesiącach przerwy @agitacja poszła w tango, możecie się sami przekonać.

Jako, że ten post to wpis propagandowy, to obiecuję, że jeszcze dziś wieczorem napiszę coś swoim typowym ludzkim singlowomamowym głosem :) (singlowomamowy głos - ciekawie to zabrzmiało - chyba już wiem co
z tym zrobić - dajcie mi jakieś dwa tygodnie i może wykorzystam mikrofon, ale muszę go jeszcze jakoś zdobyć, może ktoś ma na zbyciu sprzęt do nagrywania?).


Jak się pojawi za jakiś czas tytuł FABRYKA MARZEŃ (odc.2) - to oznacza, że to kolejne moje wywody na temat planów rozwojowych - trzymajcie za nas proszę kciuki! I lajkujcie naszą społeczność na FB.

Logo Singiel Mamy ulegnie jeszcze zmianie, trwają ostatnie prace nad nim, tę wersję zostawiam dla potomnych :)

Ok, koniec ogłoszeń na dziś, dziękuję za uwagę, miłego dnia, nocy itd...

1 komentarz:

  1. Singiel mamo, co prawda nie jestem singlem- ale jestem mamą. Czytając twoje wpisy wiem, że na wiele spraw mamy inne spojrzenie ale łączy nas jeszcze więcej- wiara w swoje marzenia i chęć do działania. Dlatego zbudujmy to imperium!Razem!

    OdpowiedzUsuń