niedziela, 28 grudnia 2014

TANIEC

Dziś z Alanem przetańczyłam pół wieczoru :-) jak tak dalej pójdzie, to będę miała
w przyszłości świetnego partnera do parkietowych ekscesów. Oczywiście żartuję, nie będę zaborczą Matką, która będzie jedynaka trzymać w swoich szponach i nie odda go nikomu (przynajmniej tak mi się wydaje). W sumie fakt, że kiedyś jak dorośnie stanie się samodzielny i zapewne znajdzie kiedyś swoją drugą połowę nawet mnie cieszy, bo rodzina się powiększy, a ja lubię towarzystwo. A jeżeli wyfrunie z rodzinnego gniazda? To przynajmniej będę miała czas na hulaszcze seniorskie życie, a co odbiję sobie wówczas za wszystkie czasy. Oczywiście zakładam, że takiego wieku w zdrowiu dożyję. Nie może być przecież inaczej. Ważne, by mieć pozytywne myśli. Wracając do parkietu, Sylwester tuż tuż, a nas czeka biała sala w tym roku, ktoś ma ochotę dołączyć?

Taniec to jedna z tych przyjemności, które nie znają ograniczeń wiekowych, więc z Alanem już się rozgrzewamy. Nie ważne zatem, czy masz roczek, lat pięć, czy 90, zawsze możesz zostać królem parkietu. Każdy ma szansę zabłysnąć, no ale nie ukrywajmy, że wymaga to ćwiczeń. Więc zakładajcie wygodne buty i ruszajcie na parkiet! Być może dojdziecie do takiej perfekcji jak ta staruszka (wiem, wiem już ją kiedyś na fun page przedstawiałam, ale jest tak urocza, że nie mogłam się powstrzymać):


No... to jak już będę taką staruszką znaczy... damą z werwą, to parkiety będą moje.
A propos tańca, gdy byłam z Alanem w ciąży (a jeszcze o ciąży nie wiedziałam), to przetańczyłam z nim jedną weselną noc. A, że tancerza miałam wyśmienitego u boku, to parkiet był nasz. Jak się wkrótce okazało, tańcowaliśmy we trójkę. Chyba dlatego Alan ma zamiłowanie do tańca, bo już wygina śmiało ciało i bardzo go to cieszy. Pomyśleć, że ma dopiero roczek, jak ten czas szybko zleciał?

Fot. z albumu rodzinnego - Alan dokładnie rok temu

Kolejny rok już trwa, co nam przyniesie? Przejdziemy go pełni optymizmu, pozytywnie naładowani, tanecznym krokiem - sukces wówczas mamy gwarantowany :-) Nie ma to jak odpowiednia wizualizacja.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz