poniedziałek, 12 stycznia 2015

PACZŁORKOWA RODZINA

W niedzielę byliśmy w "gościach", u Przyjaciółki którą poznałam stosunkowo niedawno, różni nas dosłownie wszystko, ale łączy sytuacja. Ona mieszka również z małym synkiem
i Mamą. Kolejna "paczłorkowa" Rodzina? - zapytacie. Nie wiem czy nas można tak nazwać, no ale szczerze, to mi to... yyyy..... jakby to ładnie ująć lotto :-) bo wcale nie jest nam źle. No, ale wracając do tematu, Alan ma nowego kumpla Jasia. Co prawda każdy z nich jest niewątpliwie na tym etapie życia indywidualistą i walczy o swoje, ewentualnie woli się bawić w samotności, ale w przyszłości, kto wie, może się polubią. Co do owej walki poniżej przykład, oto nasza kamera w ostatniej chwili uchwyciła jakże zajadłą walkę o kluczyk od szafki - walka była dynamiczna, więc wybaczcie jakość:

Fot. z albumu rodzinnego :)

Oto zatem przykład na to, że wcale nasi Synowie mimo tego, że wychowywani są bez męskiej ręki nie są zniewieściali. Wręcz przeciwnie zew krwi ich wzywa. Na szczęście Matki czuwały więc krzywdy sobie nie zrobili. W czasie tego spotkania było też bardzo sympatycznie: Jaśko dzielił się zabawkami i dbał momentami o gościa.


Alan natomiast upodobał sobie zielonego Dinusia i kluczyk od zielonej szafki (chyba dlatego, że go ubrałam w zielone body).Ogólnie impreza zakończyła się bez ran, za to wspólnym spaniem. Bo jak padli to obaj jednocześnie.
Piękny widok :-) właściwie mogliby w dłuższą drzemkę wpaść, bo wtedy Matki mają czas na rozmowy i tu Was zaskoczę, bo nie rozmawiamy wcale o pieluszkach, ani o pogodzie. Jak dobrze pójdzie to z tej przyjaźni wyjdą jakieś "biznesy", niekoniecznie na nich zarobimy, ale ciągnie nas by otworzyć portal dla takich jak my. Czy jest takie zapotrzebowanie? To się okaże. Jeżeli jestem dobrym obserwatorem, to zauważam, że do naszej społeczności

Singiel Mama na FB dołączyło już trochę podobnych nam Mam. Jeżeli macie ochotę współtworzyć taki portal lub publikować w nim swoje felietony, opowiadania, anegdoty... itp. to napiszcie do mnie: singielmama@gmail.com - tada! To była oczywiście kryptoreklama. Czy coś z tego wyjdzie i kiedy jeszcze nie wiem, ale zaczynamy się powoli organizować.

No to na koniec jeszcze pewna mądrość, właściwie pierwsza z 30 rad na 2015 rok, o których słów kilka jutro: "Przestań spędzać czas z niewłaściwymi ludźmi" - święta prawda :-) od siebie dodam, że warto też szukać takich, którzy Cię będą inspirować, a nie dołować.
I tego się właśnie od dwóch lat trzymam.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz