sobota, 25 kwietnia 2015

A MOŻE BY SIĘ ZAKOCHAĆ NA WIOSNĘ?

Zakochać się? To by było dla mnie nie lada wyzwanie. Z jednej strony bardzo lubię swój stan Singiel Mamy, ale z drugiej czasem są takie momenty gdy czuję samotność. Brakuje typowo partnerskiej rozmowy, bliskości, dotyku. Gdy się jednak jest kobietą po przejściach to zupełnie inaczej podchodzi się do tego tematu. Na dodatek wciąż na pierwszym miejscu jest dziecko, a ja i moje osobiste potrzeby są dopiero na drugim miejscu. Może kiedyś się to zmieni, może wtedy gdy znajdę taką osobę, która też pokocha Alana. Póki co pogdybałam trochę na ten temat i zastanowiłam się spokojnie: Jak szukać, żeby znaleźć Partnera? 
Tu odpowiedzi nie szukajcie, szukajcie jej na stronie mojego blogowego partnera, czyli portalu matrymonialnego: mydwoje.pl

A co do zakochania, wiem, że już kiedyś to cytowałam, ale, że maj się zbliża, to powiem tak:
"... w marcu koty,
w kwietniu psy,
a w maju my :-)"
Pamiętacie jak to jest, gdy motyle buszują po brzuchu? To całkiem miły stan. Do tego od rana do wieczora nie wiedzieć czemu człowiek chodzi uśmiechnięty i zadowolony, bo wie, że ma do kogo wracać. Krew w nas buzuje, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Więc jeżeli jesteście samotni i dojrzeliście do związku, a nie wiecie jak znaleźć swoją drugą połówkę, to wpadnijcie do mojego blogowego partnera. A jeżeli chcecie znać moje osobiste porady dotyczące poszukiwań, to tym bardziej odwiedźcie portal mydwoje.pl

Ciekawe czy jeszcze kiedyś mnie trafi strzała kupidyna :-) póki co stawiam sobie granice, ale czy dobrze robię? Czas pokaże.


2 komentarze:

  1. SZUKAJCIE A NIE ZNAJDZIECIE MIŁOŚĆ PRZYCHODZI KIEDY CHCE ;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Co prawda to prawda... ważne by każdy miał szansę na tę jedyną, wielką miłość życia. Ale wiosną warto się z domu mimo wszystko ruszyć, życie towarzyskiego pobudza do działania.

      Usuń