wtorek, 14 lipca 2015

BLOGI MAJĄ GŁOS :-)

Wszystko wskazuje na to, że i ja się doczekam profesjonalnej wersji głosowej wybranych postów z mojego bloga :-) Jeżeli macie smartfony, tablety czy inne urządzenia na które można ściągać aplikacje to polecam audioblog.pl


Ściągajcie i.... słuchajcie, właśnie tam blogi mają "głos". To świetna alternatywa dla tych, którzy nie mają czasu na czytanie, a lubią słuchać historie klikane przez wirtualnych ekshibicjonistów, którzy lubią dzielić się swoim życiem, fascynacjami lub wiedzą.

Nie wiem co takiego blogowanie ma w sobie, ale faktycznie są takie miejsca gdzie zaglądam często i z niecierpliwością wyczekuję kolejnych wpisów.  Nie zawsze mam jednak fizycznie możliwość spokojnego przeczytania, ale posłuchać będzie mi łatwiej. Coś czuję, że to miejsce w sieci też będę odwiedzać często, a przy okazji pewnie znowu odkryję i wsłucham się w zupełnie nowe opowieści i historie blogerów, których dopiero poznam.

Jak myślicie którym tekstem zadebiutuję w tej wirtualnej przestrzeni? Wkrótce wszystko się pewnie wyjaśni. No to na koniec jeszcze piękny cytat jaki zaciągnęłam ze strony audioblog.pl

"Fakt, że ludzie rodzą się z dwojgiem oczu i uszu, a tylko jednym językiem, sugeruje, że powinni patrzeć i słuchać  dwa razy tyle, co mówić."

Nic dodać, nic ująć...  


 

2 komentarze:

  1. Ojejku, naprawdę? To fantastycznie! A mówiłam, że się uda kochana! Gratuluję i witam na pokładzie statku zwanego audioblogiem :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam nadzieję, że wkrótce się spełni to co zapowiedziałam, jeżeli tak to tylko dzięki Tobie Aniu, bo uwierzyłam, że może się udać tylko dzięki Tobie.

      Usuń