poniedziałek, 17 sierpnia 2015

DO POSŁUCHANIA!

Jest takie miejsce w sieci, które mnie w ostatnich dniach wchłonęło. Zakładam w każdej wolnej chwili słuchawki i zanurzam się w ludzkich umysłach.Te wolne chwile to moment kiedy Alan usypia przy piersi, albo droga do pracy lub z pracy. Czasem gdy sprzątam, czasem gdy spaceruję... w sumie kiedy tylko się da. To audio-blog.pl wirtualny świat, który skupia myśli wielu osób. Myśli przelane na blogi, a potem odczytane w taki sposób, że nie łatwo oderwać się od słuchania.

Fot. z albumu rodzinnego

Póki co kilkudziesięciu autorów dzieli się swoimi pasjami, postrzeganiem świata, podróżami i życiem codziennym. W sumie każdy znajdzie tu coś dla siebie i nie trzeba czytać, wystarczy uważnie słuchać.

Tydzień temu gościłam u Joli Zdolskiej - Gurgul - to właśnie Ona stworzyła to miejsce w wirtualnym świecie. Wizjonerka, Biznes Woman, sprawczyni tego całego pozytywnie zakręconego zamieszania. Kobieta o wielkim sercu, ale też realistka. Do tego jej głos poznacie w większości publikacji jakie pojawiają się w Audio-blog. Oto i Ona! :-)

Fot. mojego autorstwa  - Jola na Poziomkowym Wzgórzu :-)

Audio-blog.pl pozytywnie wkręca. Znajdziecie tam nie tylko blogowe publikacje, są wywiady, są plany na konkretne reportaże, jest wiele zakamarków i ciekawostek które możecie się doszukać w tej aplikacji, każdy znajdzie coś dla siebie. No i co ważne - na ten moment, aplikacja jest bezpłatna.


Fot. moje wykonanie - dłoń Joli :-)

No i muszę tu oczywiście teraz dodać, że jeżeli dobrze poszukacie, to znajdziecie publikacje Singiel Mamy, mało tego, pochwalę się: jutro o północy pojawi się wywiad z Singiel Mamą (sama się sobie dziwiłam, gdy się na to godziłam) - wyszedł nawet sympatycznie - możecie się sami przekonać pobierając apki na smartfony i tablety.

Co do Joli, to zdradzę Wam, że owa dama prowadzi swojego bloga, a znajdziecie go pod adresem: poziomkowe-wzgorze.blog.pl - ciekawa lektura - polecam! 


Do posłuchania!

ps. Zapomniałabym - usłyszycie mnie tam nie tylko w zapowiadanym wywiadzie. Dziękuję za gościnę Jolu. Mam nadzieję, że współpraca z Audio-blog.pl będzie się rozwijać. Ku chwale blogów!


6 komentarzy:

 1. Singiel Mamo, powodzenia w nowym przedsięwzięciu! Miło cię będzie posłuchać!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję - mam nadzieję, że się spodoba. Mała trema mi przy tej okazji towarzyszy.

   Usuń
 2. Jak chwalą, to wypada podziękować:) Dziękuję, że chciałaś dołączyć do tego projektu i wesprzeć go swoim dobrym, radiowym, było nie było, głosem. Polecam blog Singiel Mamy bo jest prawdziwy i bez lukru :) Może inni autorzy także skusza się na audio-blogowy eksperyment? Jest przecież wiele sytuacji kiedy chętnie poczytalibyśmy ulubione blogi tylko życi enie chce zwolnić i wciąż się czegoś od nas domaga:)) Najczęściej naszej uwagi! Cieszę się, że odnalazłaś tu miejsce dla siebie:) Dołączają do nas świetni autorzy i to dodatkowy bodziec bardzo motywujący do pracy:)) W aplikacji blogi są podzielone na sekcje tematyczne: łatwo znaleźć audycje z obszarów, które nas interesują. Blogi o podróżach, rodzinie, blogi męskie, blogi zawierające niesamowite historie, recenzje książek, felietony- instalacja na telefonie lub tablecie zajmuje niecałe 30 sekund. Wypróbujcie:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze polecam. Jolu - dziękuję, że mnie przyjęłaś do tak zacnego grona.

   Usuń
 3. Ale mam zaległości. Nadrobię, obiecuję! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aniu, nie chcę myśleć ile ja mam zaległości - od tygodnia nie miałam czasu na blogowanie, a co dopiero czytanie i komentowanie. Ale damy radę, nadrobimy, to pikuś :-)

   Usuń