Krawat a charakter

krawatyPowiedz mi, jaki krawat nosisz, a powiem ci, jaki jesteś. Krawaty zdradzają wiele cech charakteru mężczyzny.

Mężczyzna noszący krawat w kropki lub duże grochy nie ma zazwyczaj czasu na odpoczynek. Jego zawód wymaga, aby był człowiekiem czynu. Jest przy tym honorowy i uparcie dąży do celu. Potrafi zmienić zajęcie, jeśli dojdzie do wniosku, źe o niczym innym nie marzył. Jeśli spotka kobietę swoich marzeń, będzie jej wiemy. Lubi się śmiać, być obiektem powszechnego zainteresowania, pozwala się rozpieszczać. Jeśli kobieta nie się do niego dostosować, staje się tyranem.

KRAWATY W KWIATY

Właściciele takich krawatów są romantykami. To ludzie o gorących sercach, uczuciowi, pełni zrozumienia dla bliźnich. Kobiety, które kochają, są dla nich zawsze najważniejsze, kwiatków wykonują najczęściej twórcze zawody albo mają przynajmniej twórcze zainteresowania. Lubią także życie na wsi. Unikają problemów i przykrości, jakie niesie ze sobą proza życia codziennego, albo przymykają na nie oczy. Tęsknią za harmonią i często widzą świat przez różowe okulary. Dobrze, gdy ich partnerki są kobietami trzeźwo stąpającymi po ziemi i w porę potrafią sprowadzić swych zbyt marzycielskich panów z obłoków na ziemię.

KRAWATY W PASKI

Kto preferuje krawaty w paski podłużne, poprzeczne lub ukośne (chętnie w klasycznych kolorach), jest poprawny, wierny i zapobiegliwy, ale także żądny sukcesu. Byłby wspaniałym ojcem rodziny, gdyby trochę częściej widywał swoje dzieci. Praca bowiem znaczy dla niego więcej niż wszystko inne. Wielbiciel pasków znany jest z rozsądku, nie znosi chaotycznego myślenia ani działania, drobiazgowo planuje swoją karierę. Nie przypadkiem krawat w pasy jest klasycznym symbolem człowieka interesu.

KRAWATY WE WZORY

Figury geometryczne, małe samochody, ornamenty na krawacie charakteryzują mężczyzn nienawidzącego chaosu i hałasu. Jest niezastąpionym partnerem, któremu można całkowicie zaufać. To mężczyzna o bogatym życiu duchowym, obdarzony kąśliwym dowcipem. Nie traci samokontroli, a jego reakcje są przemyślane. Bywa prowokujący. Jego partnerkę może to doprowadzić do białej gorączki.

PS. Jeśli myślicie, że wraz ze zmianą krawata ulegnie zmianie również wasz charakter, jestecie w błędzie. Krawat pokazuje, jaki masz charakter, ale nie jest w stanie go zmienić.